top of page

Svatba Kristýny a Honzy

"Ahoj Tome, tak ještě Ti musím napsat, projela jsem fotky už asi dvacetkrát. A víš co? Baví mě víc a víc. Ještě se brutálně těším až je budu držet vytištěné. Ale už teď Ti musím napsat, že..... jsi byl skvělá volba. Nemám ráda a hlavně se mi nelíbí, ty strojené svatební fotky, které má každý druhý. Uměle se tvářící lidé a naaranžované jak se milují a mazlí. Jako jo asi jsou hezké a jsou z nich lidé nadšení. Ale víš, z těch našich vím, že jsou všechny OPRAVDOVÉ.  A ty jsi naší svatbu podtrhnul uměním. Je to prostě dílo. Díky, ještě jednou."

Na tuhle svatbu jsem si musel chvíli počkat. S Kristýnou jsme byli domluveni už rok dopředu s tím, že svatba měla proběhnout v září 2021. Nakonec ale byla o rok odložena, a tak jsme se s nevěstou poprvé potkali až v září 2022, kdy jsem za nimi dorazil do Ohrazenic, kde se svatba konala.

Úkol zněl jasně: minimum pózovaných fotek, hlavně momentky. A že o ně nebyla nouze! Novomanželé i hosté se toho rozhodně nebáli. Slavili už od brzkého odpoledne, hráli nejrůznější bláznivé hry a po soumraku se vrhli na taneční parket s takovým zápalem, že se mi kolem půlnoci odjíždělo jen velmi těžko, až jsem skoro litoval, že jsem dorazil autem a nemohl se k oslavám plnohodnotně připojit.

bottom of page