Svatba

SVATEBNÍ TERMÍNY NA ROK 2022 JSOU NYNÍ OTEVŘENÉ!

K fotografování svateb přistupuji především jako k dokumentu. Stejně jako při své oblíbené street fotografii zachytím vaše spontánní okamžiky, aniž byste o mně často věděli. V maximální možné míře nezasahuji do dění a nechám vás naplno si užít váš výjimečný den. Rád vás samozřejmě zachytím i při samostatném portrétním focení, ale spíše stylem intimních momentek, než že bych vás obložil několika světlomety a nutil vás do krkolomného pózování.

 

Standardně na svatbě zůstávám 12 hodin, což znamená že vedle vás budu klidně od zazvonění budíku až po večerní taneční kreace, záleží jen na tom, jak se domluvíme. Dostanete alespoň 300 fotek v nejvyšším rozlišení a stát vás budu 17.500 Kč + doprava 5 Kč/Km.

Pokud máte specifičtější požadavky, třeba chcete vyfotit pouze obřad nebo byste mě potřebovali na více dnů, ozvěte se mi a určitě něco vymyslíme. V obou případech počítám se společnou schůzkou, ať se trochu poznáme a na svatbu vám zapůjčím i Instax Mini, do kterého si platíte jen náplně. Protože neupravené fotky nikdy nedodávám, budu rád za projevení důvěry a přenechání finálního výběru na mně. Vždy se to zatím setkalo s úspěchem!

Umím také připravit svatební knihu nebo vytvořit velkoformátové fotoobrazy. Ceny se pak odvíjí od jednotlivých požadavků. Napiště mi!

Portréty a rodinné focení

Vždy záleží na délce focení, ať už se jedná o váš osobní portrét, zachycení rodinného odpoledne nebo firemní byznys fotky. Většinou fotím 1-2 hodiny, což vás vyjde na 2.500 Kč, ve studiu o trochu víc.

Pokud chcete studiové fotky, pronajímám si ateliér Digifoto na I.P. Pavlova a Chodově s veškerou profesionální výbavou.

Záměrně neudávám finální počet fotek, který dostanete. Vytřídím a upravím ty nejlepší povedené, které dostanete všechny, z nich už si určitě vyberete.

Reportáž

Teambuildingy, firemní večírky, konference, kulturní události - upřímně, bude mi potěšením zdokumentovat jakoukoliv vaši společenskou událost. Účtuju si 2500 Kč za první hodinu, 1200 Kč za každou další započatou.