top of page
DSCF4812.jpg

Ceník

Obřad

3 hodiny na svatbě

100+ upravených fotografií

slideshow

11.000,-

Půlden

6 hodin na svatbě

200+ upravených fotografií

slideshow

zapůjčení instaxu zdarma

19.000,-

Celý den

12 hodin na svatbě

400+ upravených fotografií

slideshow

zapůjčení instaxu zdarma

doprava po ČR zdarma

27.500,-

Svatba

K fotografování svateb přistupuji především jako k dokumentu. Stejně jako při své oblíbené street fotografii zachytím vaše spontánní okamžiky, aniž byste o mně často věděli. V maximální možné míře nezasahuji do dění a nechám vás naplno si užít váš výjimečný den. Rád vás samozřejmě zachytím i při samostatném portrétním focení, ale spíše stylem intimních momentek, než že bych vás obložil několika světlomety a nutil vás do krkolomného pózování.

 

Standardně na svatbě zůstávám 12 hodin, což znamená že vedle vás budu klidně od zazvonění budíku až po večerní taneční kreace, záleží jen na tom, jak se domluvíme. Nabízím ale i kratší balíčky, pokud byste chtěli zachytit pouze svatební obřad nebo část dne. U těchto balíčků si navíc účtuji dopravu 5 Kč/km.

Pokud máte specifičtější požadavky, třeba kdybyste mě potřebovali na více dnů, ozvěte se mi a určitě něco vymyslíme. Ve všech případech počítám se společnou schůzkou, ať se trochu poznáme.

 

Protože neupravené fotky nikdy nedodávám, budu rád za projevení důvěry a přenechání finálního výběru na mně. Vždy se to zatím setkalo s úspěchem!

Umím také připravit svatební knihu nebo vytvořit velkoformátové fotoobrazy. Ceny se pak odvíjí od jednotlivých požadavků. Napiště mi!

Portréty a rodinné focení

Vždy záleží na délce focení, ať už se jedná o váš osobní portrét, zachycení rodinného odpoledne nebo firemní byznys fotky. Většinou fotím 1-2 hodiny, což vás vyjde na
3000 Kč, ve studiu 3500 Kč.

Pokud máte zájem o studiové fotky, pronajímám si v Praze ateliér s veškerou profesionální výbavou.

Záměrně neudávám finální počet fotek, který dostanete. Vytřídím a upravím ty nejlepší povedené, které dostanete všechny, z nich už si určitě vyberete.

Reportáž

Teambuildingy, firemní večírky, konference, kulturní události - upřímně, bude mi potěšením zdokumentovat jakoukoliv vaši společenskou událost. Účtuju si 3000 Kč za první hodinu, 1500 Kč za každou další započatou.

bottom of page